Międzynarodowa firma finansowo-marketingowa - REKRUTACJA - Nowy Sącz

Międzynarodowa firma finansowo-marketingowa - REKRUTACJA

Miasto: Ogłoszenia Nowy Sącz, Region: Lubelskie

Praca w finansach w Nowym Sączu w prężnie rozwijającej się firmie na rynku europejskim.

Jesteśmy międzynarodową firmą finansową, która powstała w roku 2000. Centrala mieści się w Austrii.

Poprzez jakość naszych usług oraz kompetencje naszych pracowników, zyskujemy zaufanie i szacunek naszych klientów.

Firma współpracuje z wieloma partnerami rynku finansowo-ubezpieczeniowego z pozycji niezależnego pośrednika. Najwyżej ceni sobie właśnie ową niezależność. Dzięki temu zawsze dobiera oferty najlepiej dostosowane do potrzeb klienta.

Oferujemy:
- pakiet szkoleń z zakresu rynku finansowego
- sprawdzone wzorce obsługi Klienta
- możliwość osobistego rozwoju i awansu według jednoznacznie określonych kryteriów

Zadania:
- obsługa i współpraca z Klientami,
- dobór najlepszego rozwiązania dla Klienta ,
- dbałość o dobry wizerunek firmy oraz o jej rozbudowę

Wymagania:
- minimalne wykształcenie: średnie
- zainteresowania rynkiem finansowym i chęci rozwijania swojej wiedzy na ten temat
- zorientowanie na rozwój i kształcenie oraz motywacja do szkoleń
- niekaralność
- atutem będzie doświadczenie w pracy z Klientem
- mile widziany uśmiech, umiejętność nawiązywania kontaktów

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail:

rekrutacja.pfm-group@wp.pl

Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Autor ogłoszenia

Tomasz

Telefon: 501-686-265