Manager Oddziału-Dyrektor Szkoły - Nowy Sącz

Manager Oddziału-Dyrektor Szkoły

Miasto: Ogłoszenia Nowy Sącz, Region: Lubelskie

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Podczas gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność, nasz zaangażowany i oddany zespół ciągle się rozwija.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Manager Oddziału – Dyrektor Szkoły

Obszar pracy: Nowy Sącz

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

Ciekawą i rozwijającą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
Możliwość rozwoju dzięki pakietowi szkoleń
Benefity pozapłacowe - ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna na bardzo atrakcyjnych warunkach

Nasze oczekiwania:

Warunek konieczny wykształcenie wyższe magisterskie
Wysoko rozwinięte umiejętności menadżerskie
Orientacja na cele biznesowe i ich realizacja
Wiedza czym jest jakość obsługi Klienta i jaki ma wpływ na wyniki sprzedażowe
Umiejętność podejmowania działań mających na celu wzrost efektywności sprzedaży
Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem sprzedażowym
Umiejętność pracy pod presją czasu
Kreatywności, zaangażowanie i niesłabnący zapał do pracy
Umiejętność organizacji procesu kształcenia w podległej placówce

Twój zakres obowiązków:

Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem placówki w sferze sprzedażowej, dydaktycznej i administracyjnej

Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego

Przygotowywanie i nadzór nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE

Zarządzaniem oddziałem oraz zespołem sprzedażowym zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami

Administracja i organizacja pracy placówki szkolnej,

Wsparcie i motywowanie podległych pracowników,

Profesjonalna obsługą klientów,

Zwiększanie przychodów i optymalizacja kosztów,

Budowanie przewagi rynkowej poprzez dostarczanie klientom usług na najwyższym poziomie,

Zapewnienie działalności placówki i podległego zespołu zgodnie z wymogami formalnymi

Nie wahaj się, aplikuj już dziś!

Autor ogłoszenia

CNiB Żak