Elektryk w Zakładzie Drobiarskim - Niepołomice

Elektryk w Zakładzie Drobiarskim

Miasto: Ogłoszenia Niepołomice, Region: Lubelskie

Cedrob S.A. jest największym polskim producentem mięsa drobiowego. Na tytuł ten codziennie pracuje prawie 4 tysiące osób. Dzięki zaangażowaniu i aktywnej polityce kadrowej spółka stała się liderem na rynku pracy. 30 letnie doświadczenie w branży zaowocowało wieloma sukcesami, dzięki którym jest ona wiarygodnym i solidnym partnerem w biznesie.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Elektryk

Miejsce pracy: Zakład Drobiarski w Niepołomicach

Zadania:

utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego
lokalizowanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń
wykonywanie okresowych przeglądów
Wymagania:

wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika)
uprawnienia SEP do 1 kV lub gotowość do wykonania
gotowość do pracy w systemie zmianowym
dyspozycyjność (również w weekendy)
umiejętność pracy w zespole
doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem
mile widziana znajomość funkcjonowania instalacji chłodniczych oraz energetycznych
Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
atrakcyjne warunki zatrudnienia
Oferty prosimy kierować na adres:

Dział Kadr

Niepołomice, ul. Mokra 7

Tel. 512940486

lub drogą elektroniczną

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

Autor ogłoszenia

Marcin

Telefon: 512940486