DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (z językiem włoskim) - Niepołomice

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (z językiem włoskim)

Miasto: Ogłoszenia Niepołomice, Region: Lubelskie

Firma ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
(z językiem włoskim)

MIEJSCE PRACY: Niepołomice

Opis stanowiska:

- Profesjonalna obsługa włoskich partnerów handlowych w zakresie doradztwa technicznego
- Weryfikację zamówień pod względem technicznym i technologicznym
- Obsługa reklamacji
- Planowanie produkcji zamówień włoskich

Wymagania:

- Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
- Biegła znajomość języka włoskiego
- Doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta
- Doświadczenie w pracy związanej z produktem technicznym
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Dokładność i skrupulatność
- Umiejętność pracy w zespole
- Zamiłowanie do rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy:

- Pracę w nieustannie rozwijającej się firmie
- Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
- Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa - dobry i zgrany zespół to priorytet

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania proszę o przesłanie swojego CV na adres:

cv@ertagrupa.pl z dopiskiem: „DORADCA TECHNICZNY J. WŁOSKI”

Autor ogłoszenia

Erta

Telefon: 124230505