Praca dla: reumatologa, pulmonologa, gastrologa. Myślenice - Myślenice

Praca dla: reumatologa, pulmonologa, gastrologa. Myślenice

Miasto: Ogłoszenia Myślenice, Region: Lubelskie

WR Medica to nowoczesne centrum medyczne, które zatrudnia wykwalifikowany zespół specjalistów.

Świadczone przez nas usługi medyczne odznacza najwyższy poziom profesjonalizmu i orientacja na

potrzeby pacjenta.

WR MEDICA do swojego oddziału w Myślenicach poszukuje lekarzyspecjalistów: reumatologa, pulmonologa,

gastrologa.

Miejsce pracy: Myślenice

Zakres obowiązków:
- udzielanie świadczeń medycznych;
- prowadzenie obowiązkowej dokumentacji medycznej.

Wymagania:
- ukończenie specjalizacji lekarskiej (preferowana specjalizacja II stopnia);
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, połączone z orientacją na najwyższą jakość obsługi

pacjenta;
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:
- pracę w oparciu o kontrakt;
- atrakcyjne warunki finansowe (do uzgodnienia);
- praca w godzinach popołudniowych (dokładne godziny oraz wymiar pracy do ustalenia);
- pracę w nowoczesnym centrum medycznym.

Osoby zainteresowane prosimy o kontak

link: http://www.wrmedica.pl/praca/

Autor ogłoszenia

WR MEDICA

Telefon: 12 312 71 34