KONSULTANT DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA - Limanowa

KONSULTANT DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA

Miasto: Ogłoszenia Limanowa, Region: Lubelskie

Dynamicznie rozwijająca się firma realizująca projekty sprzedażowe w
branży telekomunikacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Limanowa

Oferujemy:
• Bardzo atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania (podstawa+prowizja),
• System szkoleń produktowo–sprzedażowych,
• Rozwój w strukturach sprzedażowych,
• Wsparcie merytoryczne,
• Programy motywacyjne.

Opis stanowiska:
• Telefoniczna sprzedaż usług (rozmowy wychodzące),
• Nawiązywanie nowych kontaktów z klientem,
• Aktywne pozyskiwanie klientów,
• Realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych.

Wymagania:
• Mile widziane (aczkolwiek nie obowiązkowe) doświadczenie w sprzedaży
(telefonicznej lub bezpośredniej),
• Łatwość w przyswajaniu wiedzy,
• Wytrwałość w realizowaniu postawionych zadań,
• Entuzjazm i zaangażowanie,
• Komunikatywność i dobra dykcja,
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów,
• Rozwiniętych umiejętności komunikacji i prezentacji.

Zgłoszenia (CV + list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@admil.net.pl

Autor ogłoszenia

Admil

Telefon: 504043661