Płytkarz-5 osób na 5 dni - Kraków

Płytkarz-5 osób na 5 dni

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy we Francji na stanowisko:

PŁYTKARZ – 5 osób na 5 dni
Miejsce pracy: Francja
Nr ref.: PŁY/FR/10/12

Zadania:
• Układanie płytek na tarasie zewnętrznym,
• robienie wylewki pod płytki,
• wykończenia (fugi, listwy).
Wymagania:
• Praca dla ekipy 5-osobowej (2 osoby z komunikatywnym językiem francuskim),
• minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• chęć do podjęcia pracy zagranicznej w dniach 16-22. października,
• sumienność, zaangażowanie,
• dokładność i precyzja.
Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową,
• atrakcyjne zarobki,
• zapewnione zakwaterowanie,
• pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „PŁY/FR/10/12”.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Autor ogłoszenia

INTERIMAX

Telefon: 12 379 39 93