Spawacz stali chromowej - Kraków

Spawacz stali chromowej

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Należymy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 20 krajach Europy.

Od kilku lat zajmujemy się rekrutacją kandydatów do pracy za granicą, za naszym pośrednictwem pracę znalazło już kilkaset osób. Nie pobieramy opłat od kandydatów. Oferowane zatrudnienie jest legalne. Nasi klienci zapewniają zakwaterowanie i organizację wyjazdu.
Dla międzynarodowego producenta nowoczesnych wagonów kolejowych w Szwajcarii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz Stali Chromowej
Szwajcaria

Wymagania:
• Doświadczenie w spawaniu metodą MAG (Odpowiedni certyfikat spawalniczy)
• Minimum 3 letnie doświadczenie w spawaniu stali chromowej
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Znajomość rysunku technicznego
• Gotowość do podjęcia pracy zmianowej
• Prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane

Obowiązki:
• Spawanie konstrukcji ramowych a następnie ich montaż
• Spawanie obudowy i części metalowych (stal chromowa)

Oferujemy
• pełną bezpłatną pomoc w rozpoczęciu pracy za granicą
• atrakcyjne wynagrodzenie - ok. 5450 CHF miesięcznie
• stabilność zatrudnienia, bardzo dobre warunki pracy
• pełna opieka ubezpieczeniowa
• duże możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku niemieckim na adres: s.wojtowicz@trenkwalder.com.pl z dopiskiem SP/SUI
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Trenkwalder

Telefon: 12 425-00-41

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Spawacz stali chromowej