Opiekunka do pana na 3 miesiące - 300 EUR premii świątecznej! - Kraków

Opiekunka do pana na 3 miesiące - 300 EUR premii świątecznej!

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech i w Polsce. Poszukujemy zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów, którym oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Miejsce pracy: Niemcy, Kassel
Numer referencyjny: OOS/DE/29.10K

Obowiązki:

Poszukujemy Opiekunki do pana 88 l., który ma problemy z poruszaniem się oraz ma inkontynencję. Senior nie ma oznak demencji, dobrze odnajduje się w czasie i przestrzeni. Opiekunka w dużej mierze towarzyszy seniorowi, rozmawia z nim, czyta się wspólnie książki i ogląda programy w telewizji. Trzeba podopiecznego wesprzeć przy toalecie, głównie przy wchodzeniu do wanny, pan stara się myć samodzielnie. Z toalety senior korzysta sam. Wspiera się go przy zakładaniu butów. Opiekunka musi mieć prawo jazdy, ponieważ wozi się pana regularnie na wizyty lekarskie. Na zakupy też można jeździć samochodem. Noce są przespiane. Do zadań osoby sprawującej opiekę należy też zajmowanie się domem - gotowanie, sprzątanie i dbanie o zakupy.

Warunki mieszkaniowe:

Pan mieszka sam w dużym domu. Bardzo ładna i czysta okolica. Dla Opiekunki jest do dyspozycji osobny pokój. Jest jedna łazienka. Przy domu jest ogród, ale nie wykonuje się w nim żadnych prac. Sklep jest oddalony o 5 minut od miejsca zamieszkania.

W ATERIMA MED zapewniamy:
- najwyższe na rynku premie świąteczne gwarantowane w umowie,
- dodatkowe premie za wyjazd w październiku lub w listopadzie, łącznie do 300 EUR premii!
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Dołącz do najlepiej zaopiekowanych Opiekunek! Więcej na www.zaopiekowani.pl

Gdzie możesz nas znaleźć?
- zadzwoń 12 297 66 55,
- wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 – oddzwonimy!
- odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na www.aterima-med.pl

ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
tel.: 12 297 66 55
fax: 12 297 66 99
www.aterima-med.pl
opiekunki@aterima-med.pl

Autor ogłoszenia

ATERIMA MED

Telefon: 122976655

ZdjęciaZdjecia - Opiekunka do pana na 3 miesiące - 300 EUR premii świątecznej!