Opiekunka do 79-letniej pani - Kraków

Opiekunka do 79-letniej pani

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech i w Polsce. Poszukujemy zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów, którym oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Miejsce pracy: Niemcy, Sindelfingen
Numer referencyjny: OOS/DE/08.01S

Obowiązki:

Do opieki jest pani (79 l.), która ma lekką demencję. Seniorka porusza się przy pomocy balkonika. Do dyspozycji jest też wózek. Pani kilka lat temu przeszła zawał serca, od tego czasu unika wychodzenia z domu oraz stara się nie przemęczać. Należy pilnować, aby seniorka regularnie przyjmowała leki. Podopieczna potrzebuje wsparcia przy czynnościach związanych z higieną, przy kąpieli, ubieraniu, wymianie wkładek. Noce są przesypiane. Do zadań Opiekunki będzie należało też prowadzenie domu, gotowanie, dbanie o porządek oraz pranie i prasowanie. Raz w tygodniu przychodzi osoba sprzątająca. Bieżące zakupy wykonuje Opiekunka, przy większych pomaga córka, która mieszka w sąsiedztwie.

Warunki mieszkaniowe:

Miasto położone ok. 18 km od Stuttgartu. Pani mieszka sama na parterze domu wielorodzinnego, zajmuje 3-pokojowe mieszkanie. Jest jedna łazienka, w kuchni jest zmywarka. Osoba sprawująca opiekę może korzystać z Internetu oraz tanich połączeń telefonicznych do Polski.

W ATERIMA MED zapewniamy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Dołącz do najlepiej zaopiekowanych Opiekunek! Więcej na www.zaopiekowani.pl

Gdzie możesz nas znaleźć?
- zadzwoń 12 297 66 55,
- wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 – oddzwonimy!
- odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na www.aterima-med.pl

ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
tel.: 12 297 66 55
fax: 12 297 66 99
www.aterima-med.pl
opiekunki@aterima-med.pl

Autor ogłoszenia

ATERIMA MED

Telefon: 122976655