Opieka do pani w Hamburgu – OFERTA PO ŚWIĘTACH! - Kraków

Opieka do pani w Hamburgu – OFERTA PO ŚWIĘTACH!

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech i w Polsce. Poszukujemy zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów, którym oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg
Numer referencyjny: OOS/DE/28.12H

Obowiązki:

Opieki potrzebuje pani mieszkająca samotnie. Podopieczna ma 89 lat (151 cm, 60 kg), porusza się przy balkoniku oraz ma początkowe objawy demencji. Codziennie przychodzi Pflegedienst, aby podać insulinę, seniorka ma cukrzycę. Do zadań Opiekunki będzie należało dbanie o higienę seniorki, pomoc przy korzystaniu z toalety, ubieranie oraz pomoc przy wstawaniu i kładzeniu się spać. Nie ma nocnego wstawania. Osoba sprawująca opiekę gotuje, robi zakupy oraz dba o utrzymanie porządku w domu. Należy przygotowywać posiłki zgodne z ustaloną dietą oraz podawać je często i regularnie. Kilka razy w miesiącu przychodzi osoba sprzątająca.

Warunki mieszkaniowe:

Oferta znajduje się na północy Niemiec. Pani mieszka w dużym domu sama, zajmuje parter. Opiekunka ma do dyspozycji piętro, w tym oddzielną łazienkę. Jest możliwość korzystania z Internetu. W kuchni jest zmywarka. Przy domu jest ogród, ale nie wykonuje się w nim żadnych prac.

W ATERIMA MED zapewniamy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Dołącz do najlepiej zaopiekowanych Opiekunek! Więcej na www.zaopiekowani.pl

Gdzie możesz nas znaleźć?
- zadzwoń 12 297 66 55,
- wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 – oddzwonimy!
- odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na www.aterima-med.pl

ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
tel.: 12 297 66 55
fax: 12 297 66 99
www.aterima-med.pl
opiekunki@aterima-med.pl

Autor ogłoszenia

ATERIMA MED

Telefon: 122976655

ZdjęciaZdjecia - Opieka do pani w Hamburgu – OFERTA PO ŚWIĘTACH!