Operator wózka widłowego - Kraków

Operator wózka widłowego

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

K&K Usługi Personalne Sp.z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej
nr Licencji 6634 pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: NIEMCY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Załadunek i rozładunek towarów
• Obsługa wózków widłowych
• Wykonywanie prac zleconych w magazynie

WYMAGANIA:
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie
i w piśmie
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• Doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, w magazynie
• Zaangażowanie i pracowitość

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w Niemczech
• Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
• Możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje: CV + list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: m.swieca@kuk.strefa.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Do przesłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji teraz i w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.“ (Dz. U. z 1997r Nr 133 poz. 883)”

Autor ogłoszenia

K&K Usługi Personalne Sp. zoo