specjalista ds. sprzedaży - Kraków

specjalista ds. sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla swojego zagranicznego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Dublin
Data ważności oferty: lipiec 2010 r.

Opis stanowiska:

- Pozyskiwanie nowych klientów i negocjowanie umów
- Utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami
- Planowanie i realizowanie efektywnych strategii sprzedaży
- Podejmowanie kluczowych decyzji i posiadanie dużego wpływu na przebieg sprzedaży
- Uczestniczenie w końcowym etapie sprzedaży
- Prowadzenie comiesięcznych prognoz rynku i dostosowywanie do nich celów firmy
- Tworzenie planu rozwoju firmy oraz prognozowanie jej dochodów

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
- Podstawowa znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i obsługi klienta
- Mile widziane doświadczenie w dyscyplinach IT
- Mile widziane wykształcenie w dziedzinie biznesu lub IT
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Prowizje
- Praca stała
- Szkolenie w zakresie IT oraz technik sprzedaży
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie cv na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem ,,SDF 01” lub rejestrację w serwisie www.damyprace.pl.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

ERTA