Elektromechanik Samochodowy (regeneracja podzespołów samochodowych) - Kraków

Elektromechanik Samochodowy (regeneracja podzespołów samochodowych)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Irlandia, Cork

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku elektromechanika samochodowego w firmie zajmującej się regeneracją podzespołów samochodowych.

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało:

- regeneracja alternatorów i rozruszników
- pełen demontaż podzespołów
- czyszczenie podzespołów
- badanie przy użyciu testów komputerowych

Wymagania

- minimum pięć lat doświadczenia w pracy przy regeneracji podzespołów
- komunikatywna znajomość angielskiego

Oferujemy

- zarobki w wysokości 8 euro na godzinę
- pracę w zgranym zespole
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- możliwe nadgodziny

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres: cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „elektromechanik”

Autor ogłoszenia

Agencja Rekrutacyjna ERTA

Telefon: 0124230505