Kierownik budowy - Kraków

Kierownik budowy

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

A-TEAM Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.

Dla naszego Klienta, firmy z branży energetyczno-hutniczej realizującej usługi w zakresie remontów
oraz inwestycji, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Holandia
Nr Ref: KB/HOL/07/2012

Obowiązki:
• Zorganizowanie budowy i kierowanie budową dwóch elektrofiltrów w Holandii, w sposób zgodny z projektem i pozwoleniem na budowę,
• Prowadzenie dokumentacji budowy,
• Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy,
• Organizacja pracy podległych pracowników i podwykonawców,
• Nadzór nad prowadzonymi pracami,
• Terminowa realizacja inwestycji,
• Kontakty z inwestorami i dostawcami.

Oczekiwania:
• Biegła znajomość języka niemieckiego lub holenderskiego,
• Uprawnienia do kierowania i nadzoru nad robotami budowlanymi bez ograniczeń o specjalności konstrukcyjno-budowlane,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Umiejętność kierowania zespołem podległych pracowników,
• Doświadczenie w kontraktach zagranicznych,
• Biegła znajomość przepisów prawa budowlanego,
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Dyspozycyjność – praca w Holandii,
• Odpowiedzialność.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Wszelkie narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, zakwaterowanie,
• Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w branży energetyczno-hutniczej.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres: dorota.zdrojewska@ateam.pl

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-Team Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Szpitalnej 6/10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Autor ogłoszenia

A-Team Recruitment

Telefon: 12 379 39 93