elektryk - Kraków

elektryk

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Firma ERTA dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydata na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Belgia, region Flandria
Data ważności oferty: czerwiec 2010

Opis stanowiska
- montaż i instalacja elementów elektrycznych w pojazdach
- znajdowanie usterek przy użyciu multimetra
- kontrola i regulacja hydrauliki, elektroniki oraz pneumatycznych elementów pojazdów
-rysowanie elektrycznych diagramów
-adaptacja podwozia ciągników pneumatycznych
- instalowanie systemu telekomunikacyjnego oraz grzewczego
- praca na wysokości
Wymagania wobec kandydata
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego
- zdolności manualne
- odpowiednie warunki fizyczne do noszenia ciężkich sprzętów
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca stała
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z tematem „Elektryk BE” lub rejestrację w serwisie www.damyprace.pl.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Erta