OPIEKUNKA OSOBISTA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ (PERSONAL ASSISTANT) - praca typu LIVE-IN - Kraków

OPIEKUNKA OSOBISTA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ (PERSONAL ASSISTANT) - praca typu LIVE-IN

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Wielka Brytania

Opis stanowiska:

Oferujemy bardzo ciekawą pracę dla opiekunów osób niepełnosprawnych
(dorośli i młodzież), które przeszły urazy kręgosłupa/rdzenia kręgowego i doznały
paraliżu. Praca polega na towarzyszeniu i opiece nad osobą niepełnosprawną w jej domu. Zakwaterowanie (osobna sypialnia) oraz wyżywienie w domu podopiecznego jest NIEODPŁATNE. System pracy to 21-24 dni pracy w miesiącu, zazwyczaj 3 tygodnie bez przerwy, a następnie 7 dni wolnego. Podczas wolnego tygodnia można skorzystać z zakwaterowania pracowniczego (Staff accommodation) jeśli tylko będzie dostępne - koszt od 12 do 18 GBP za dobę. Większość pracowników wykorzystuje jednak ten czas na wizytę w domu lub krótkie wakacje.

Praca może być u jednego podopiecznego, lub każdego miesiąca w innym
miejscu na terenie Anglii i Walii. Z czasem jest możliwość podpisania Regular
Place of Work Agreement - jeśli któryś z podopiecznych wyrazi chęć współpracy z
opiekunem \'na wyłączność\'. Wówczas miejsce pracy zostaje stałe. Transfer do
miejsca pracy wg ustaleń opłacony przez pracodawcę.

Codzienne obowiązki to:

- pomoc w utrzymaniu higieny osobistej (pielęgnacja skóry i włosów,
kąpiele, higiena jamy ustnej, pomoc w toalecie, ubieranie)
- pomoc w przemieszczaniu się (Moving&Handling, sprawdzanie i obsługa
wózka inwalidzkiego, prowadzenie samochodu podopiecznego)
- utrzymywanie właściwej diety podopiecznego (planowanie jadłospisu,
przygotowywanie i podawanie posiłków)
- asystowanie w codziennej aktywności (praca, rozrywka, edukacja)
- nadzorowanie przyjmowania przepisanych lekarstw
- zajęcia domowe (słanie łóżka, pranie, prasowanie, zakupy)
- ustalanie z podopiecznym harmonogramu dnia i planowanie przerw w pracy
opiekuna
- przygotowywanie sprawozdań z pracy wg ustaleń z Pracodawcą
- praca zgodna z polityką firmy, chęć podnoszenia kwalifikacji zgodnie z
propozycjami Pracodawcy

Wyselekcjonowane osoby przechodzą przez 3 etapy rekrutacji:

> 1. interview telefoniczne z pracodawcą
> 2. face-to-face interview w siedzibie pracodawcy w Sevenoaks lub w innym ustalonym miejscu
3. 5-dniowe szkolenie wstępne w siedzibie pracodawcy w Sevenoaks. Podczas
szkolenia pracodawca zapewnia nieodpłatne zakwaterowanie (wyżywienie we
własnym zakresie). Zakończenie szkolenia z wynikiem pozytywnym wiąże się
z podpisaniem kontraktu. Rozpoczęcie pracy następuje po ok. 3 tygodniach od
daty zakończenia szkolenia. Każdego miesiąca odbywa się 1 szkolenie.

Wynagrodzenie:

- Stawka dzienna to 60 - 67 GBP brutto dziennie ( 420 - 469 GBP brutto
tygodniowo )
- dzienny wymiar pracy 8-10 godzin (dostosowany do potrzeb podopiecznego)
- 24 dni płatnego urlopu rocznie
- kontrakt podpisywany jest bezterminowo z 6-miesięcznym okresem próbnym

Wymagania:

- DOBRA znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w opiece personalnej min. 3 miesiące
- PRAWO JAZDY
- wiek powyżej 21 lat (preferowany powyżej 25 lat)
- odpowiedzialność, umiejętność radzenia sobie ze stresem
- gotowość do przybycia na face-to-face interview oraz do wzięcia udziału
w 5 dniowym szkoleniu w Anglii (Sevenoaks)
- 80% ofert dostępne dla PAŃ

Zapewniamy: pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do
zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu.

CV w języku angielskim z dopiskiem LIVE-IN prosimy przysyłać na adres:
praca@eurofund.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z osobami wybranymi przez
pracodawcę.

Autor ogłoszenia

Telefon: 012 661-51-45