OPIEKUN - COMMUNITY CARER lub CARE ASSISTANT . Praca w Gloucestershire. - Kraków

OPIEKUN - COMMUNITY CARER lub CARE ASSISTANT . Praca w Gloucestershire.

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Wielka Brytania | Pracodawca: COMMUNITY CARER (odwiedzanie kilku podopiecznych w ich domach) lub CARE ASSISTANT (praca w domu opieki)

Opis stanowiska:

Nasz klient to brytyjska firma zatrudniająca opiekunów w wysokiej klasydomu opieki dla 50 seniorów w Cheltenham oraz posiadająca ponad 600 klientów potrzebujących profesjonalnej opieki w ich własnych domach (głównie w
hrabstwie Gloucestershire). Pracodawca oferuje możliwość pracy na stanowiskuopiekuna środowiskowego lub opiekuna osób starszych (community care assistant lub care assistant for nursing home) a także pielęgniarki (również bez brytyjskiej rejestracji PIN).

Lokalizacje - hrabstwo Gloucestershire (Cheltenham, Stroud, Cirencester, Gloucester, Evesham, Ledbury i inne)

Obowiązki:

Opiekun zapewnia pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności takich jak:
- obserwacja i monitorowanie kondycji podopiecznych
- pomoc w codziennej toalecie, utrzymywaniu higieny osobistej (kąpiel,mycie, szczotkowanie włosów, dbanie o paznokcie, zapobieganie odleżynom)
- ubieranie, rozbieranie
- przygotowywanie posiłków zgodnie z zaleconą dietą oraz pomoc w ich
spożywaniu
- pomoc w przemieszczaniu, wyjścia na spacery robienie zakupów, wizyty
lekarskie
- lekkie prace domowe (zakupy, pranie, odkurzanie, słanie łóżek itp.).

Dla osób pracujących jako opiekun środowiskowy: zapewniony samochód do
użytku służbowego (także prywatnego za dodatkową opłatą).

Zakwaterowanie jest zorganizowane przez pracodawcę. Zakwaterowanie w
pojedynczym pokoju kosztuje 71.50 GBP za tydzień, w dwuosobowym pokoju 43
GBP za tydzień. W cenę wliczone są wszystkie opłaty.

Pracodawca pokrywa koszt transportu do Wielkiej Brytanii!

Wynagrodzenie:

Stawka godzinowa wynosi początkowo 6 GBP i wzrasta stopniowo do 7.15 GBP
(dzieje się to średnio w ciągu 6 miesięcy po uprzednim, pozytywnym zdaniu
testu z języka angielskiego i dobrych referencjach od managera).Podstawowy godzinowy wymiar pracy: 38 godzin.
Możliwość pracy w nadgodzinach. Stawka za nadgodziny jest o 33% wyższa od
stawki podstawowej.

Wymagania:

- DOBRA ZNAJOMOŚĆ języka angielskiego oraz pozytywne nastawienie i chęć
do pracy. Praca zarówno dla Pań jak i dla Panów.
- doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobą niepełnosprawną fizycznie/intelektualnie (minimum 6 miesięcy)
- prawo jazdy

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów,
tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu.

Dokumenty:

CV w języku polskim i angielskim ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres:
praca@eurofund.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z osobami wybranymi przez
pracodawcę.

Autor ogłoszenia

Telefon: 012 661-51-45