CARE ASSISTANT/ OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - Kraków

CARE ASSISTANT/ OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, będącą częścią Grupy A-Team, zrzeszającej firmy specjalizujące się m.in. w rekrutacjach dla sektora medycznego. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, oferując wsparcie naszym Kandydatom na każdym poziomie rekrutacji.

Aktualnie, dla naszego Klienta, brytyjskiej sieci domów opieki dla osób starszych, poszukujemy Kandydatów i Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska:
Opiekunowie będą odpowiedzialni za:
•opiekę nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi,
•pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności (toaleta, ubieranie, wspólne posiłki, wsparcie emocjonalne),
•współpracę z pielęgniarkami i raportowanie stanu zdrowia pacjentów przełożonym.

Wymagania:
•komunikatywna znajomość języka angielskiego,
•chęć pracy z osobami wymagającymi stałej opieki,
•mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze – opieka nad osobami starszymi, chorymi – praktyki, wolontariat lub opieka nad członkami rodziny,
•wykształcenie minimum średnie,
•życzliwość i cierpliwość,
•pogoda ducha,
•motywacja do pracy na terenie Wielkiej Brytanii.
Oferujemy:
•stabilne zatrudnienie,
•umowa o pracę na okres 12 miesięcy,
•kontrakt podpisywany bezpośrednio z Pracodawcą brytyjskim,
•pomoc przy organizacji wyjazdu, zakwaterowania oraz wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, zarejestruj się w naszej bazie danych po kliknięciu na poniższy link: www.interimax.com/formularze/aplikuj.php lub prześlij swoje CV i list motywacyjny (w języku polskim oraz angielskim) na adres: rekrutacja@interimax.com z dopiskiem: „Opiekun”.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)\".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Autor ogłoszenia

Kamila

Telefon: 123793993