Au Pair w NIEMCZECH i WIELKIEJ BRYTANII - Kraków

Au Pair w NIEMCZECH i WIELKIEJ BRYTANII

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Nauka języka niemieckiego / angielskiego i opieka nad dziećmi w ramach programu Au Pair od najbliższych miesięcy na pół roku lub 12 miesięcy w sympatycznych i sprawdzonych rodzinach w Niemczech lub na okres 3 do 24 miesięcy w Wielkiej Brytanii.

Program Au Pair jest znanym i sprawdzonym a równocześnie najskuteczniejszym sposobem uczenia się języków obcych i poznawania innych kultur. Dzięki pobytowi za granicą poznasz kulturę danego kraju oraz interesujących ludzi, a możliwość zamieszkania u obcojęzycznej rodziny pozwoli Ci na doskonalenie języka niemieckiego i angielskiego.

Obowiązki:
- opieka nad dziećmi
- kreatywne spędzanie czasu z dziećmi i rozwijanie ich umiejętności
- lekkie prace domowe

Wymagania:
- wiek: Niemcy 18-24 lat / Wielka Brytania 18-30 lat
- doświadczenie w opiece nad dziećmi
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego / angielskiego
- uczciwość
- niekaralność
- brak nałogów

Oferujemy:
- zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie
- kieszonkowe
- możliwość uczestniczenia w kursach językowych
- zapewniony czas wolny i urlop
- pomoc i wsparcie polskiego biura w trakcie całego pobytu
- możliwy wybór rodziny

Chcesz wyjechać z nami jako Au Pair? Zadzwoń lub napisz do nas!

EUROPAcare24 Sp. z o.o.
tel. 12 431 01 88
info@europacare24.pl

www.europacare24.pl

Nr certyfikatu: 3822

Autor ogłoszenia

EUROPAcare24

Telefon: 12 431 01 88