Lekarz Weterynarii - Kraków

Lekarz Weterynarii

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego od 9 lat funkcjonującą na rynku, realizującą projekty rekrutacyjne dla wielu prestiżowych firm.

Obecnie dla naszego Klienta, renomowanego gabinetu weterynarii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarza Weterynarii

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: LW/KRK/2008

Główne obowiązki:

- Opieka nad małymi zwierzętami

- Wykonywania zabiegów m.in. z zakresy interny, chirurgii, stomatologii, dermatologii

- Poradnictwo

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe

- Łatwość nawiązywania kontaktu z pacjentami i klientami

- Sumienność i dokładność

- Lojalność

Nasz Klient oferuje:

- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Pracę w przyjacielskiej atmosferze
- Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z numerem referencyjnym mailem na adres: cit@search.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 r.; Dz. Ust. Nr 133 Poz. 833”.

Informujemy, że przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i możliwość ich poprawiania.

Administratorem Państwa danych jest Krakowski Instytut Technologii Sp. z o.o., al. Słowackiego 5, 31-159 Kraków.

Agencja doradztwa personalnego (nr licencji: 1825/2).

Krakowski Instytut Technologii Sp. z o.o.
Al. Słowackiego 5
31-159 Kraków
tel. 12/421 81 61, fax wew. 28

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.