RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - Kraków

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Polski HR -A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Polski HR- A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
• Profesjonalna obsługa gości hotelowych
• Check in/Check out
• Przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji
• Wystawianie dokumentów sprzedaży
• Dbanie o pozytywny wizerunek hotelu
Wymagania:
• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
• Wykształcenie min. średnie
• Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym/ mile widziana znajomość innych języków obcych
• Wysoka kultura osobista
• Uczciwość
Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)
• Stałe wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w przyjaznej atmosferze

Autor ogłoszenia

Polski HR A-Trybut S.A.

Telefon: 698 102 346