Pracownik Recepcji(umiarkowany, znaczny st. niepełnosprawności) - Kraków

Pracownik Recepcji(umiarkowany, znaczny st. niepełnosprawności)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, jednej z największych sieci hoteli w Polsce poszukujemy osób
z umiarkowanym lub znacznym st. niepełnosprawności na stanowisko:
PRACOWNIK RECEPCJI HOTELOWEJ
Miejsce Pracy: KRAKÓW-centrum
Opis stanowiska:
-bieżąca obsługa recepcji hotelowej,
- przyjmowanie oraz obsługa gości hotelowych,
- przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych
Wymagania:
- orzeczenie o niepełnosprawności(umiarkowany, znaczny st.)
- dobra znajomość języka angielskiego(znajomość dodatkowego języka obcego mile widziana)
- wykształcenie co najmniej średnie,
- znajomość Pakietu MS Office
- pogodne usposobienie, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów,
- wysoka kultura osobista
Oferujemy:
- interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- dobrą atmosferę pracy,
- umowę o pracę
- stabilne warunki zatrudnienia
Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: a.bielicka@a-trybut.eu

Autor ogłoszenia

A-TRYBUT