Kelner / Kelnerka śniadaniowa - oferta dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością - Kraków

Kelner / Kelnerka śniadaniowa - oferta dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Polski HR A-Trybut S.A to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Polski HR- A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Praca Tymczasowa. Laureat srebrnego medalu w regionie małopolsko-świętokrzyskim.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Kelner / Kelnerka śniadaniowa
(oferta dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością)
Miejsce pracy: Kraków (Centrum)

Obowiązki:
-Obsługa gości hotelowych podczas śniadań
-Wykonywanie kelnerskich czynności serwisowych
- Dbanie o czystość i porządek w bufecie śniadaniowym

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ( w gastronomii)
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Aktualna książeczka sanepidowska
- Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- Wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Możliwość pracy w godzinach porannych

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Autor ogłoszenia

Polski HR A-Trybut S.A.

Telefon: 698 102 346