SPECJALISTA DS KLUCZOWYCH KLIENTÓW - branża FMCG - Kraków

SPECJALISTA DS KLUCZOWYCH KLIENTÓW - branża FMCG

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Rejon pracy: woj. małopolskie

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
Prowadzenie negocjacji biznesowych
Analiza potencjału handlowego sklepów
Utrzymanie dobrych relacji z klientami
Realizacja wyznaczonych celów rozwojowych
Analiza rynku i monitorowanie konkurencji
Sporządzanie raportów i zestawień wewnętrznych

Wymagania:
własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
wykształcenie min średnie
minimum 2-letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w branży spożywczej lub w Działach Ekspansji
znajomość rynku
wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych
orientacja na realizację powierzonych zadań
dynamizm w działaniu
umiejętność efektywnej pracy pod silną presją czasu i wyniku
czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych
samodyscyplina i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów

Oferujemy:
Szeroki zakres obowiązków dający możliwość wszechstronnego rozwoju
Motywacyjny system wynagradzania
Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód
Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji na podany poniżej adres e-mail.
kluczowy@interia.eu
Prosimy o załączenie nazwy stanowiska w temacie wiadomości.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych , zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.