Specjalista d/s energii - Kraków

Specjalista d/s energii

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

EKO MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jedyna w Polsce Spółka zajmująca się doradztwem w zakresie optymalizacji kosztów przedsiębiorstw, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje, kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ENERGII

Miejsce pracy: Kraków, małopolskie

ZADANIA OSOBY NA TYM STANOWISKU:
• zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów,
• opracowanie i dopasowanie oferty do potrzeb klienta
• raportowanie

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• wykształcenia minimum średniego
• bardzo dobra znajomość lokalnego rynku,
• doświadczenia w branży- warunek konieczny!
• zaangażowanie i pasja w działaniu,
• samodzielność w realizacji zadań,wysokie poczucie odpowiedzialności i zorientowanie na realizację celów,
• prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

• nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego
• konkurencyjne warunki finansowe
• unikalną ofertę produktową
• wsparcie w realizacji celów zawodowych
• możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
• pracę w młodym, energicznym zespole

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z listem motywacyjnym

Autor ogłoszenia

EKO MEDIA

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Specjalista d/s energii