przedstawiciel handlowy - Kraków

przedstawiciel handlowy

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Randstad Sp. z o. o. (wchodzący w skład holenderskiego Randstad Holding nv.) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego.

Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącego w Polsce dostawcy usług logistycznych, który specjalizuje się w planowaniu, consultingu, doradztwie oraz wdrażaniu rozwiązań we frachcie lotniczym i morskim, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref: AT/HPP/09.2011
Praca stała
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
zapewnianie pozytywnych relacji biznesowych z przypisanymi klientami
monitorowanie współpracy z klientami
analiza i identyfikacja szans oraz ryzyka biznesowego
odpowiedzialność za płynną implementację transakcji oraz przekazanie procedur SOP do działu operacyjnego, bieżące monitorowanie zgodności
realizacja celów sprzedażowych
sprzedaż usług logistycznych (transport morki i lotniczy)
pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
sporządzanie ofert handlowych
raportowanie
praca na terenie województw: małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego

Wymagania:
wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, techniczne, prawnicze)
minimum 1 rok doświadczenia w branży transportu lotniczego i morskiego
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
orientacja na klienta
skuteczność w realizacji zadań
zorientowanie na cel
wysoka kultura osobista
komunikatywność
umiejętność pracy w różnych środowiskach i kulturach

Nasz Klient oferuje:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
szkolenia
wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalna
niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop

Osoby spełniające wymogi Klienta i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: krakow_pu4@pl.randstad.com
W tytule proszę wpisać numer referencyjny.

Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. Ustaw z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”