Projektant - branża spożywcza - Kraków

Projektant - branża spożywcza

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Nr ref. Projektant
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:
Projektant- branża spożywcza

Zakres obowiązków:
Budowanie wizerunku firmy poprzez aranżację wnętrz sklepów
Modeling sklepów wg ustalonych standardów sieci
Umiejętność prezentacji utworzonych projektów
Utrzymywanie bieżącej komunikacji z placówkami w sieci

Wymagania:
bardzo dobra znajomość programu AutoCad, programów graficznych oraz MS Office
znajomość rynku FMCG
czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych
orientacja na realizację powierzonych zadań
umiejętność efektywnej pracy pod silną presją czasu i wyniku
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Motywacyjny system wynagradzania
Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji na podany poniżej adres e-mail.
siec_sklepow@interia.pl
Prosimy o załączenie nazwy stanowiska w temacie wiadomości.
Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.