Poszukujemy HANDLOWCÓW - Kraków

Poszukujemy HANDLOWCÓW

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Poszukujemy HANDLOWCÓW , pośredniczących w sprzedaży usług obniżających koszty energii dla firm, np. przedstawicieli z „ENERGIA DLA FIRM”.

Jesteśmy firmą, zajmującą się doradztwem w zakresie optymalizacji kosztów przedsiębiorstw.

Miejsce pracy Kraków, woj. małopolskie

Oferujemy:
• dla Klienta:
- Kompleksową usługę optymalizacji kosztów energii elektrycznej
- Optymalizację pracy sieci elektroenergetycznej
- Eliminację opłat za energię bierną
• dla Handlowców:
- Udział w nowym projekcie
- Możliwość szybkiego awansu
- Wysokie wynagrdzenia, premie
- Samochód służbowy

Zadania osoby na tym stanowisku:
• Dbanie o rozwój wiedzy zawodowej
• Tworzenie optymalnych ofert ofert dla klienta
• Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia minimum średniego- wyższe mile widziane
• Doświadczenia w branży energetycznej
• Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku przedsiębiorców
• Zaangażowanie i pasja w działaniu
• Samodzielność w realizacji zadań, wysokie poczucie odpowiedzialności i zorientowanie na realizację celów
• Prawo jazdy kat. B

Autor ogłoszenia

Eko media

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Poszukujemy HANDLOWCÓW