Poszukiwany Szybki i Skuteczny Key Account Sales Representative - Kraków

Poszukiwany Szybki i Skuteczny Key Account Sales Representative

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Chcesz rozwijać swoją pasję i umiejętności? Lubisz podejmować codziennie nowe wyzwania? Uważasz, że sprawdziłbyś się w grupie energicznych, młodych ludzi, którzy chętnie realizują swoje zainteresowania, ze swych działań czerpią przyjemność, a dodatkowo dostają za to pieniądze? Jeśli tak, to idealnie pasujesz do naszego zespołu!

PROFIT PLUS SP.ZOO to jedna z najszybciej rozwijających się firm w polskiej branży elektronicznej. Ponieważ zakres naszych działań jest z każdym tygodniem coraz większy, wciąż rozszerzamy swój zespół. Niewykluczone, że w tym momencie potrzebujemy właśnie kogoś takiego, jak Ty.

Key Account Sales Representative
Miejsce pracy: Cała Polska , cotygodniowe spotkania operacyjne w Krakowie.
Opis stanowiska:

Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

Pozyskiwanie partnerów handlowych (B2B) do dystrybucji marki Vordon oraz Dignity na terenie Polski oraz Europy Zachodniej,
Opieka nad pozyskiwanymi partnerami handlowymi,
Maksymilizowanie wyników sprzedażowych z pozyskanych partnerów handlowych,
Budowanie długoterminowych relacji z partnerami handlowymi,
Promocja produktów marki Vordon oraz Dignity,
Udział w budowaniu wizerunku firmy,
Tworzenie oraz realizacja planów sprzedażowych / dystrybucyjnych,

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobny stanowisku,
Doświadczenie w zakresie pozyskiwania klientów biznesowych w szczególności firm sprzedających on-line,
Wiedza i doświadczenie z zakresu e-commerce (allegro, ebay, sklepy internetowe),
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, mile widziana również niemieckiego,
Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, kultura osobista,
Doskonała umiejętność organizacji pracy, samodzielność,
Wytrwałość w dążeniu do realizacji celu,
Umiejętność analitycznego i twórczego myślenia,
Pasja i zaangażowanie w realizację codziennych obowiązków,
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
Inicjatywa i dynamizm w działaniu,
Własna działalność gospodarcza.

Oferujemy:

Pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w szybko rozwijającej się firmie,
Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań,

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres mailowy

vordon01(at)gmail.com

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Autor ogłoszenia

Profit Plus sp.zoo

Telefon: 609640640