KONSULTANT DS. TELESPRZEDAŻY - Kraków

KONSULTANT DS. TELESPRZEDAŻY

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą w Krakowie na stanowisku: Konsultant ds. Obsługi Klienta
Numer referencyjny: KONSULTANT/KRK
Lokalizacja Kraków

Obowiązki
• Telefoniczna obsługa obecnych i potencjalnych klientów
• Aktywne działania sprzedażowe
• Prowadzenie bazy danych klientów
Wymagania
• Status ucznia/studenta
• Dyspozycyjności
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• Odpowiedzialności
• Kreatywności
• Umiejętność obsługi komputera i korzystania z Internetu
• Doświadczenia w pracy z klientem, co będzie dodatkowym atutem
Wybranym kandydatom oferujemy
Pracę od zaraz
Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra,
Stawkę godzinową + premia od sprzedaży
Pracę na 2 zmiany

Kontakt
666 826 227
a.ziolko@interkadra.pl