Kasjer Sprzedawca w Krakowie od pon - pt - Kraków

Kasjer Sprzedawca w Krakowie od pon - pt

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kasjer Sprzedawca Kraków od pon-pt
NR Referencyjny: 1/KRK/KASJER

Obowiązki:
- Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
- Obsługa Klienta

Wybranym kandydatom oferujemy:
- Umowa zlecenia podpisywana z InterKadra
- Bezpłatne szkolenie kasjerskie
- Zmianowy system pracy
- Elastyczny grafik pracy

Wymagania:
- Aktualna książeczka Sanepidu (obowiązkowo!)
- Zaangażowanie i odpowiedzialność
- Dyspozycyjność

Aplikacje prosimy przesyłać na adres a.ziolko@interkadra.pl W tytule proszę zamieścić nr referencyjny ogłoszenia.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 12 2904424, 12 2904425 lub bezpośrednio w siedzibie firmy: Kraków, ul. Wielicka 50 w godz 9.00-16-00

Autor ogłoszenia

InterKadra

Telefon: 0122904424 012290425