EKO MEDIA zatrudni Przedstawicieli Handlowych w branży energetycznej. - Kraków

EKO MEDIA zatrudni Przedstawicieli Handlowych w branży energetycznej.

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

EKO MEDIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
To jedyna w Polsce Spółka zajmująca się doradztwem w zakresie optymalizacji kosztów przedsiębiorstw, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni Przedstawicieli Handlowych w branży energetycznej.

Jeśli:
• posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży lub doświadczenie w branży energetycznej
• posiadasz wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe lub w trakcie
• masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• jesteś zmotywowany i zdeterminowany do osiągnięcia celów
• posiadasz nienaganną aparycję i wysoką kulturę osobistą
• bardzo dobrze znasz lokalny rynek przedsiębiorców
Dołącz do naszego zespołu!
Zadania osoby na tym stanowisku:
• aktywną sprzedaż produktów i usług dla przedsiębiorców
• Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klientów
• Tworzenie optymalnych ofert ofert dla Klienta
• Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami
• Raportowanie wykonywanych zadań

Oferujemy:

• jasną i klarowną ścieżkę rozwoju i awansu
• aktywną pomoc managera zespołu, który będzie wspierał Twój rozwój
• profesjonalne szkolenia
• wynagrodzenie jedne z wyższych w branży
• udział w nowym projekcie

Autor ogłoszenia

EKO MEDIA POLSKA

Telefon: 606 646 746

ZdjęciaZdjecia - EKO MEDIA zatrudni Przedstawicieli Handlowych w branży energetycznej.