Pracownik Serwisu Sprzątającego - Kraków

Pracownik Serwisu Sprzątającego

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Polski HR -A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Agencja Pracy Tymczasowej.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO
Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
Miejsce pracy: Kraków - oś. Piastów

Zakres obowiązków:
- Sprzątanie pomieszczeń biurowych, toalety, kuchni
- Serwis codzienny
- Dodatkowe prace porządkowe

Wymagania:
- mile widziany orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- chęć do pracy
- rzetelność, sumienność i dokładność

Oferujemy:
-pracę na pół etatu na umowę o pracę
- niezbędne narzędzia pracy

Czekamy na Twoje CV !
Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do wysyłanie CV na adres: barbara.adamska@polskihr.pl
W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dalszych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"