Praca dla opiekunek osób starszych z komunikatywną znajomością j. niemieckiego - Kraków

Praca dla opiekunek osób starszych z komunikatywną znajomością j. niemieckiego

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

InterKadra Sp. z o.o. jest renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy (Certyfikat MGiP nr 3372),obejmującą swoim działaniem rynek krajowy i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

Miejsce Pracy: Niemcy
Obowiązki: · Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie) · Proste pracy domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
- mile widziane referencje.

Oferujemy:

- Legalne i bezpieczne zatrudnienie
- Opłacone składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej (ok 3960zł brutto!)
- Wynagrodzenie od 950-1300 euro netto miesięcznie
- Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie, wyżywienie
- Organizujemy dojazd do i z Niemiec
- Elastyczne terminy i zasady wyjazdów
- Wsparcie koordynatora w Niemczech

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
- zadzwoń 12 290 44 21
- wyślij SMS o treści: OPIEKA na nr: 666 826 904 – oddzwonimy
- odwiedź nas: Kraków, ul. Wodna 2b
Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.opiekunki.interkadra.pl

Autor ogłoszenia

Interkadra

Telefon: 122904421

ZdjęciaZdjecia - Praca dla opiekunek osób starszych z komunikatywną znajomością j. niemieckiego