Sprzedawca (z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności) - Kraków

Sprzedawca (z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta Sieci Sklepów Spożywczych, prężnie rozwijającej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
- Profesjonalna obsługa Klienta,
- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
- Zapewnienie poprawnej dokumentacji kasowej,
- Prawidłowe i sprawne ewidencjonowanie sprzedaży na kasach.

Wymagania:

- Posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
- Aktualna książeczka Sanepidu,
- Zaangażowanie i odpowiedzialność ,
- Sumienność, uczciwość,
- Dyspozycyjność.

Oferujemy:

- Pracę w młodym, miłym zespole,
- Stałe warunki zatrudnienia,
- Pełen wymiar czasu pracy,
- Przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska lub nr ref. na adres: praca@a-trybut.eu
(Prosimy o zaznaczenie informacji o posiadanym st. niepełnosprawności)
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Autor ogłoszenia

A-Trybut

Telefon: 327213939