Specjalista ds. rekrutacji (z orzeczeniem) - Kraków

Specjalista ds. rekrutacji (z orzeczeniem)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce Pracy: Kraków-centrum

Opis stanowiska:
- Realizacja projektów rekrutacyjnych dla klientów polskich oraz w krajach anglojęzycznych,
- Kompleksowa obsługa procesów rekrutacyjnych (rekrutacja i selekcja) prowadzonych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
- Prowadzenie rekrutacji metodami Direct Search i Executive Search,
- Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i kandydatami,
- Analiza rynku pracy pod kątem oceny możliwości rekrutacyjnych.

Wymagania:
-Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne,
- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
-Bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
- Samodzielność i odpowiedzialność,
- Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności

Oferujemy:
umowę o pracę,
pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska lub nr ref. na adres: praca@a-trybut.eu

Autor ogłoszenia

A-Trybut

Telefon: 327213939