Specjalista ds. rekrutacji i obsługi rynku francuskiego (z orzeczeniem) - Kraków

Specjalista ds. rekrutacji i obsługi rynku francuskiego (z orzeczeniem)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Specjalista ds. rekrutacji i obsługi rynku francuskiego
Miejsce Pracy: Kraków-centrum

Opis stanowiska:
- Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne w krajach francuskojęzycznych -Francja, Belgia,
- Opieka nad pracownikami tymczasowymi: przygotowanie dokumentów Pracowników, rozliczanie godzin pracy, rozwiązywanie problemów, przygotowanie pracowników do wyjazdu
- Obsługa klientów i kontraktów: utrzymywanie stałego kontaktu z klientami, przygotowanie faktur, raportów godzinowych, prowadzenie korespondencji służbowej, monitorowanie rozliczeń z Klientami.
- Administrowanie projektów: tłumaczenie dokumentów na j. francuski, przygotowanie dokumentów dla francuskiej Inspekcji Pracy.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość j. francuskiego,
- Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne,
- Praktyczna znajomość zagadnień związanych z przygotowywaniem dokumentacji, pracowniczej oraz rozliczeniami czasu pracy Pracowników,
- Samodzielność i odpowiedzialność,
- Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności

Oferujemy:
umowę o pracę, pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze,
pakiet szkoleń.

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska lub nr ref. na adres: praca@a-trybut.eu

Autor ogłoszenia

A-Trybut

Telefon: 327213939