Specjalista ds. HR (z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności) - Kraków

Specjalista ds. HR (z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Ogólnopolski Holding, skupiający firmy działające w obszarze HR, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. HR
SH/KRK/06
Miejsce Pracy: Kraków-centrum

Opis stanowiska:
- Nadzór nad przebiegiem rekrutacji wewnątrz holdingu,
- Tworzenie bazy CV pracowników holdingowych,
- Kierowanie ruchem rekrutacji zewnętrznych,
- Wsparcie w procesie leasingu pracowników,
- Nadzór nad kompletacją dokumentacji pracowniczej,
- Wdrażanie i szkolenie nowych pracowników,
- Organizacja szkoleń, integracji, udział w konkursach HR dla
pracodawców.

Wymagania:
- Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
- Wykształcenie wyższe,
- Doświadczenie na stanowisku managera, lidera HR
- Gotowość na wyzwania,
- Zdolności analityczne,
- Potrzebę współtworzenia wartości panujących w firmie,
- Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy:
- Pracę w firmie będącej liderem w branży HR,
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole, przyjaznej atmosferze,
- Samodzielne, pełne wyzwań stanowisko,
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska lub nr ref. na adres: praca@a-trybut.eu
(Proszę zaznaczyć posiadany stopień niepełnosprawności w treści maila lub CV)
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Autor ogłoszenia

A-Trybut