Samodzielny Księgowy (z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności) - Kraków

Samodzielny Księgowy (z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Nasz Klient, Biuro Rachunkowe obsługujące Spółki Holdingu Firm poszukuje kandydata na stanowisko:

SAMODZIELNY KSIĘGOWY
Miejsce Pracy: Kraków

Opis stanowiska :
- wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu ,
- terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami sporządzanie deklaracji podatkowych ,
- sporządzanie RZiS , Bilansów , Cash fow , zmian w kapitale ,
- znajomość zasad konsolidacji .

Wymagania :
- warunek podstawowy : doświadczenie w pracy z programem OPTIMA ,
- wykształcenie co najmniej średnie,
- doświadczenie na podobnym stanowisku min 5 lat ( mile widziane w obsłudze spółek giełdowych) ,
- znajomość polskiej ustawy o rachunkowości , MSR , MSSR , prawa podatkowego ,
- doświadczenie w tworzeniu sprawozdań jednostkowych,
- dobra znajomość MS Office ( w szczególności Exell),
- Mile widziane posiadanie aktualnego orzeczenia o st. niepełnosprawności.

Oferujemy :
- stabilne warunki zatrudnienia ,
- możliwość rozwoju zawodowego ,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- umowę o pracę .

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska lub nr ref. na adres: praca@a-trybut.eu

(Prosimy o zaznaczenie informacji o posiadanym st. niepełnosprawności)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Autor ogłoszenia

A-Trybut