Przedstawiciel Handlowy/sprzedaż usług (z orzeczeniem) - Kraków

Przedstawiciel Handlowy/sprzedaż usług (z orzeczeniem)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Przedstawiciel Handlowy/sprzedaż usług
Miejsce Pracy: Kraków

Opis stanowiska:
-budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych,
- realizacja planów sprzedaży,
- negocjacje handlowe,
- pozyskiwanie klientów na terenie całej Polski.

Wymagania:
- otwartość, umiejętność nawiązywania relacji biznesowych,
- wykształcenie co najmniej średnie,
- duże zaangażowanie i motywacja do realizacja wyznaczonych celów,
- umiejętności negocjacyjne,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług,
- posiadanie aktualnego stopnia niepełnosprawności.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,
- stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny/premiowy,
- pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze,
- narzędzia do wykonywania pracy.

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca @a-trybut.eu

Autor ogłoszenia

A-Trybut

Telefon: 327213939