Pracownik Finansowy(z orzeczeniem o niepełnosprawności - Kraków

Pracownik Finansowy(z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Pracownik Finansowy(z orzeczeniem o niepełnosprawności)
Nr ref.SF/KRK/06
Miejsce Pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Realizacja finansowych procedur w firmie(fakturowanie, przygotowanie przelewów),
Kontrola terminowości i realizacji zobowiązań finansowych,
Windykacja należności,
Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, MUS),
Kontakt z klientami i kontrahentami firmy,
Prowadzenie ewidencji kasowej,
Obsługa programu OPTIMA.

Wymagania

Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
Doświadczenie w podobnej pracy,
Mile widziana: znajomość programu płacowego OPTIMA,
Dobra znajomość Pakietu Office(Word,Excel),
Samodzielność, Sumienność, Dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia,
pracę w pełnym wymiarze godzin,
możliwość rozwoju zawodowego.
Pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska na adres:
praca@a-trybut.eu
(Proszę zaznaczyć posiadany stopień niepełnosprawności w treści maila lub CV)

Autor ogłoszenia

A-Trybut

Telefon: 327213939