Pokojówka (z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności) - Kraków

Pokojówka (z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, jednej z największych sieci hoteli w Polsce poszukujemy osób z
umiarkowanym lub znacznym st. niepełnosprawności na stanowisko:
POKOJÓWKA
Miejsce Pracy: KRAKÓW-centrum

Opis stanowiska:
- dbałość o czystość pokoi hotelowych.
Wymagania:
- orzeczenie o niepełnosprawności(umiarkowany, znaczny st.)
- dyspozycyjność min 5 dni w tygodniu po ok. 8h
sumienność, dokładność
Oferujemy:
- umowę o pracę
- stabilne warunki zatrudnienia

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: m.urbanowska@a-trybut.eu
(w tytule wiadomości prosimy umieścić nazwę stanowiska lub nr ref., a w treści maila posiadany stopień niepełnosprawności)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Autor ogłoszenia

A-Trybut