Konserwator, Dozorca /tzw. „Złota Rączka”/ (z orzeczeniem) - Kraków

Konserwator, Dozorca /tzw. „Złota Rączka”/ (z orzeczeniem)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.ZR/KRK/06
Miejsce Pracy: Kraków

Opis stanowiska:

 Wykonywanie drobnych napraw,
 Wykonywanie drobnych prac ogólnobudowlanych,
 Wykonywanie drobnych prac hydraulicznych,
 Wykonywanie drobnych prac elektrycznych,
 Ochrona obiektu.

Wymagania

 Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
 Zdolności manualno-techniczne,
 Mile widziane wykształcenie techniczne o kierunku budowlanym; elektrycznym lub podobnym,
 Mile widziane czynne prawo jazdy Kat. B,
 Szybkość podejmowania decyzji,
 Dyspozycyjność.

Oferujemy:

 Pracę w pełnym wymiarze godzin,
 Pracę na dwie zmiany,
 Pracę w młodym, przyjaznym zespole,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska na adres:
praca@a-trybut.eu
(Proszę zaznaczyć posiadany stopień niepełnosprawności w treści maila lub CV)

Autor ogłoszenia

A-Trybut

Telefon: 327213939