KFC GALERIA KRAKOWSKA POSZUKUJE PRACOWNIKÓW KUCHNI ORAZ OBSŁUGI KLIENTA - Kraków

KFC GALERIA KRAKOWSKA POSZUKUJE PRACOWNIKÓW KUCHNI ORAZ OBSŁUGI KLIENTA

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Opis stanowiska

Jest to praca stojąca polegająca na:
przygotowywaniu kanapek, sałatek, smażeniu frytek
dbaniu o czystość na stanowisku pracy.
Wymagania

Oczekujemy od kandydatów:

- pozytywnej energii
- zaangażowania
- książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
- ukończonych 18 lat

Oferujemy

Oferujemy:
- Zatrudnienie w międzynarodowej, stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
- Premie za wyniki pracy, nagrody rzeczowe dla najlepszych pracowników
- Nagrody za staż pracy już od 1 roku zatrudnienia
- Możliwość dostosowania czasu pracy do indywidualnych potrzeb

- Miłą atmosferę

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
kfcecekrakow@amrest.eu
Prosimy o powołanie się na serwis \"adpedia.pl\"

Autor ogłoszenia

Amrest