Pracownik działu sprzedaży - Kraków

Pracownik działu sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy
GridwiseTech jest operującym na trzech kontynentach specjalistą w zakresie skalowania systemów IT, w tym opartych o technologie Oracle. Dwa lata intensywnej pracy na rynku polskim zaowocowały rosnącą ilością zapytań klienckich. W tym momencie poszukujemy pracownika do działu sprzedaży. Osoba ta będzie odpowiedzialna za aktywne poszukiwanie, nawiązywanie i utrzymanie relacji handlowych na rynku polskim. Będzie prezentować ofertę GridwiseTech u klientów oraz realizować cele sprzedażowe.

Zatrudnionej osobie oferujemy stabilne wynagrodzenie (umowa o pracę lub zgodnie z oczekiwaniami) oraz atrakcyjny system premiowania proporcjonalny do wyników pracy.

Wymagania
Wykształcenie techniczne lub ekonomiczne
Umiejętność tworzenia ofert handlowych
Samodzielność i zorientowanie na cele
Komunikatywność
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

Minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów oraz utrzymywaniu relacji handlowych ze stałymi Klientami
Doświadczenie w telemarketingu
Doświadczenie w branży IT
Znajomość rynku, produktów i oferty Oracle
Referencje z pracy na podobnym stanowisku

CV należy przesłać na adres: jobs[at]gridwisetech.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Autor ogłoszenia

Gridwisetech

Telefon: 12/2947120