MENADŻER SPRZEDAŻY - Kraków

MENADŻER SPRZEDAŻY

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

DEALER PLAY Sp. Z o.o. –ODDZIAŁ TARNÓW, RZESZÓW, KRAKÓW - Poszukuje osoby na stanowisko:
menadżera zespołu sprzedaży produktów sieci Play dla klientów biznesowych oraz indywidualnych za pośrednictwem telemarketingu kanałem TELESALES.

Opis stanowiska:
Osoba na stanowisku Menadżera Zespołu Sprzedaży zajmowała się będzie:

• zarządzaniem podległym zespołem oraz budową nowego zespołu, (planowanie i organizowanie pracy zespołu, motywowanie zespołu),
• zapewnieniem prawidłowej realizacji zadań związanych z prowadzeniem grupy sprzedażowej,
• koordynowaniem działań telemarketerów mających na celu wsparcie sprzedaży,

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika, Koordynatora lub Menadżera,
• sukcesy na stanowisku Kierownika, Koordynatora lub Menadżera Sprzedaży,
• umiejętność zarządzania grupą ludzi,
• doświadczenie w planowaniu działań sprzedażowych,
• znajomość technik sprzedażowych oraz negocjacji,
• umiejętność motywowania zespołu,
• umiejętności analityczne,
• dyspozycyjność

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia, umowa o pracę z podstawą + prowizja uzależniona od wyników,
• nagrody rzeczowe,
• telefon komórkowy z nieograniczoną ilością minut,
• samochód służbowy po okresie 6 miesięcy
Kontakt:
e-mail: da_play@wp.pl Z DOPISKIEM MIASTA
Cv wraz z zdjęciem proszę składać na w/w adres. Zastrzegamy sobie prawo nie odpowiadać na wszystkie cv