KONSULTANT TELEFONICZNY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM - Kraków

KONSULTANT TELEFONICZNY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Polski HR A-Trybut S.A to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Polski HR- A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Praca Tymczasowa. Laureat srebrnego medalu w regionie małopolsko-świętokrzyskim.

Chcesz podjąć pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie w branży telemarketingowej?
Znasz język angielski?
Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę!!

Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:
-pracę w stabilnej firmie, w oparciu umowy o pracę (podstawa + prowizja)
- niezbędne narzędzia pracy
- ciekawy system motywacyjny
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- dogodną lokalizacje

Zakres obowiązków:
- telefoniczny kontakt z klientem
- budowanie relacji z klientem
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
- miły głos oraz swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych
- otwartość na nowe doświadczenia i pracę z ludźmi
- gotowość do pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego
- dyspozycyjność
- mile widziany orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Czekamy na Twoje CV !

Autor ogłoszenia

Polski HR A-Trybut S.A.