konsultant - Kraków

konsultant

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Ogólnopolska firma Consultingowa poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny (z orzeczeniem o niepełnosprawności)
Miejsce Pracy: Kraków
nr ref. KT/KRAK/05

Opis stanowiska:
 nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów biznesowych
 telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami firmy

Wymagania:

 komunikatywność,
 wykształcenie co najmniej średnie,
 zorientowanie na osiąganie celów,
 mile widziane doświadczenie w podobnej pracy,
 posiadanie aktualnego stopnia niepełnosprawności.

Oferujemy:

 umowę o pracę,
 stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny/premiowy.
 pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze,

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: a.bielicka@a-trybut.eu (w tytule wiadomości prosimy umieścić nazwę stanowiska lub nr ref., a w treści maila posiadany stopień niepełnosprawności)

Autor ogłoszenia

A-Trybut Optymalizacja Zatrudn