AUTORYZOWANY DORADCA BIZNESOWY - Kraków

AUTORYZOWANY DORADCA BIZNESOWY

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Autoryzowany Doradca Biznesowy

Firma działa w branży od ponad 7 lat.
Zdobyte doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
i spora ilość klientów zainspirowały nas do otwarcia
Centrum Biznesowego.
Poszukujemy osób dyspozycyjnych z miłą aparycją,
które nie boją się nowych wyzwań, pracy z trudnymi
i wymagającymi klientami zarówno w biurze jak i w terenie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna
za realizację celów w zakresie sprzedaży wszystkich dostępnych usług wyłącznie dla klienta biznesowego.
Obsługa istniejących, jak również pozyskiwanie
nowych klientów.

Obowiązki:

- obsługa stałych klientów,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- negocjowanie warunków transakcji,
- tworzenie ofert sprzedaży usług,
- pozyskiwanie wiedzy poprzez szkolenia,

Wymagania:

- wysoka kultura osobista i miła aparycja,
- praktyczna znajomość technik sprzedaży,
- minimum średnie wykształcenie,
- zdolności negocjacyjne,
- wysoka samodyscyplina, dyspozycyjność, punktualność,
- prawo jazdy kat. B,
- biegła znajomość pakietu OFFICE,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

Proponujemy stabilne zatrudnienie, motywujący system wynagradzania, możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w wielu ciekawych i szkoleniach.

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania i jesteś zainteresowany pracą zarówno w biurze jak i w terenie prześlij nam Swoją aplikacje (CV) + zdjęcie na adres mkopijka@op.pl